Program MS v hokeji 2013

{lang: 'cs'}

Program MS v hokeji 2013

Složení základních skupin

Stockholm: ČR, Švédsko, Kanada, Norsko, Švýcarsko, Dánsko, Bělorusko, Slovinsko.
Helsinky: Rusko, Finsko, Slovensko, USA, Německo, Lotyšsko, Francie, Rakousko.

Pátek 3. května 2012
H-skupina (Helsinky): Francie – Slovensko (15.15), Finsko – Německo (19.15)
S-skupina (Stockholm): ČESKÁ REPUBLIKA – Bělorusko (16.15), Švédsko – Švýcarsko (20.15)

Sobota 4. května 2012
H-skupina (Helsinky): USA – Rakousko (11.15), Rusko – Lotyšsko (15.15), Finsko – Slovensko (19.15)

S-skupina (Stockholm): Norsko – Slovinsko (12.15), Kanada – Dánsko (16.15), ČESKÁ REPUBLIKA – Švédsko (20.15)

Neděle 5. května 2012
H-skupina (Helsinky): Francie – Rakousko (11.15), Německo – Rusko (15.15), Lotyšsko – USA (19.15)
S-skupina (Stockholm): Bělorusko – Slovinsko (12.15), Švýcarsko – Kanada (16.15), Norsko – Dánsko (20.15)

Pondělí 6. května 2012
H-skupina (Helsinky): Německo – Slovensko (15.15), Finsko – Francie (19.15)
S-skupina (Stockholm): Švýcarsko – ČESKÁ REPUBLIKA (16.15), Švédsko – Bělorusko (20.15)

Úterý 7. května 2012
H-skupina (Helsinky): Rakousko – Lotyšsko (15.15), Rusko – USA (19.15)
S-skupina (Stockholm): Slovinsko – Dánsko (16.15), Kanada – Norsko (20.15)

Středa 8. května 2012
H-skupina (Helsinky): Rakousko – Německo (15.15), USA – Finsko (19.15)
S-skupina (Stockholm): Slovinsko – Švýcarsko (16.15), Norsko – Švédsko (20.15)

Čtvrtek 9. května 2012
H-skupina (Helsinky): Rusko – Francie (15.15), Slovensko – Lotyšsko (19.15)
S-skupina (Stockholm): ČESKÁ REPUBLIKA – Dánsko (16.15), Švédsko – Kanada (20.15)

Pátek 10. května 2012
H-skupina (Helsinky): Slovensko – Rakousko (15.15), Rusko – Finsko (19.15)
S-skupina (Stockholm): Slovinsko – ČESKÁ REPUBLIKA (16.15), Bělorusko – Kanada (20.15)

Sobota 11. května 2012
H-skupina (Helsinky): USA – Francie (11.15), Finsko – Rakousko (15.15), Německo – Lotyšsko (19.15)
S-skupina (Stockholm): Švýcarsko – Dánsko (12.15), Švédsko – Slovinsko (16.15), Norsko – Bělorusko (20.15)

Neděle 12. května 2012
H-skupina (Helsinky): USA – Německo (15.15), Slovensko – Rusko (19.15)
S-skupina (Stockholm): Kanada – ČESKÁ REPUBLIKA (16.15), Norsko – Švýcarsko (20.15)

Pondělí 13. května 2012
H-skupina (Helsinky): Lotyšsko – Francie (15.15), Rakousko – Rusko (19.15)
S-skupina (Stockholm): Dánsko – Bělorusko (16.15), Kanada – Slovinsko (20.15)

Úterý 14. května 2012
H-skupina (Helsinky): Slovensko – USA (11.15), Francie – Německo (15.15), Lotyšsko – Finsko (19.15)
S-skupina (Stockholm): Bělorusko – Švýcarsko (12.15), ČESKÁ REPUBLIKA – Norsko (16.15), Dánsko – Švédsko (20.15)

hokej puk

hokej puk